Hakkımızda

iTicket Türkiye, dünyanın en hızlı büyüyen biletleme ve teknoloji firmalarından biri olan iTicket Global tarafından 2022 yılında kurulmuştur. Organizatörler ve bilet satın alanlar için yüksek teknoloji ürünleri ile esnek ve akıllı çözümler üreterek Türkiye’deki biletleme ve etkinlik deneyimini üst seviyelere taşımayı hedeflemektedir.

iTicket Global, bir biletleme şirketinden çok daha fazlasıdır. Biz, mevcut duruma meydan okumaktan ve yeni yollar açmaktan korkmayan, teknoloji odaklı öncü bir ekibiz. Etkinlik organizatörleri ile bilet satın alanlar arasındaki bağı güçlendirmek ve bu sürece dahil tüm partilerin deneyimini ve verimini geliştirmek amacındayız. Faaliyet gösterdiğimiz pazarların ve birlikte çalıştığımız iş ortaklarımızın bireysel ihtiyaçlarını anlayan, esnek ve hızlı bir iş ortağıyız.

Eşsiz biletleme ve veri işleme platformlarımız ile müşterilerimize, yüksek hedefli teklifler ve promosyon çözümleri sunarak işlerini geliştirerek ve yeni gelir akışları yaratacak veri bilimi ve analitik çözümleri sağlamaktayız.

iTicket.global ekibi, önemli pazarlarda ve sektörlerde ortakları olan BT, spor ve eğlence uzmanlarıdır.

iTicket.global, uzun vadeli sadık müşteriler ve ortaklar yaratmayı amaçlayan teknolojik çözümler oluşturmak için, mekân sahipleri, organizatörler, spor kuruluşları ve diğer hak sahipleri ile çalışır.

Hikayemiz

iTicket.AZ, 2016 yılında %95 pazar payına sahip olduğumuz Azerbaycan Bakü'de kurulmuştur. Bu yıldan sonra sırasıyla Özbekistan (2018), Rusya (2019), BAE (2019), Kazakistan (2021), Ukrayna (2021) ve Türkiye’nin (2022) katılımı ile büyümeye devam eden genişleyen iTicket global’ın 2021/2022 dönemleri için de genişleme planları devam etmektedir.

iTicket.global, spor ve eğlence sektörlerinden birçok müşteri ile çalışarak geniş ve kapsamlı bir deneyime sahip olmuştur. iTicket, 2018'den beri Bakü Formula 1’in münhasır biletleme ve teknoloji çözümleri ortağıdır. 2017 İslami Dayanışma Oyunları, Dubai Expo 2021, Gençlik Olimpiyat Festivali, büyük müzik festivalleri ve 2021 EURO ve Şampiyonlar Ligi de dahil Azerbaycan'daki tüm resmi UEFA karşılaşmaları gibi birçok büyük etkinlik için biletleme, teknoloji ve etkinlik operasyon çözümleri sağladık.