Sıkça Sorulan Sorular

Evet! iTicket internet sitesi ve mobil uygulamalarından bilet satın alırken dilediğiniz koltuğu seçebilirsiniz. Mekanların şartlarına ve kapasitelerine bağlı 3 boyutlu (3D) ve/veya 2 boyutlu (2D) oturma planları bulunabilir.

2D oturma planlarından fiyat kategorileri farklı renklerde gösterilmiştir. Dilerseniz üst bölümde bulunan fiyat kategorileri listesinden seçimizi daraltıp koltuk seçimizi kolaylaştırabilirsiniz.

3D oturma planlarına ise dilediğiniz koltuğa tıklayıp “göz” işaretini kullanarak seçtiğiniz koltuktan sahnenin nasıl göründüğünü kontrol edebilirsiniz. Oturma planının üst bölümünde bulunan fiyat kategorilerini kullanarak filtreleme yaparak koltuk seçiminizi kolaylaştırabilirsiniz.

Dijital Bilet, bilet satın alma sürecini son derece kolay ve basit hale getiren elektronik bir bilettir.

Dijital Bilet kişisel hesabınızda elektronik olarak kaydedilir. Biletinizi, siparişinizi tamamladıktan hemen sonra kolayca açıp yazdırabilirsiniz. Dijital Biletinizi ayrıca www.iticket.com.tr adresindeki hesabınızda bulunan «Siparişlerim» bölümünden indirebilir ve gerekirse yeniden yazdırabilirsiniz.

Ek olarak, satın alma işlemini tamamladıktan sonra biletiniz iTicket üyeliğiniz için kullandığınız e-posta adresinize PDF ve telefonunuza SMS olarak gönderilecektir. Linke tıklayarak biletinize ulaşabilirsiniz.

Lütfen dikkat: Dijital Biletler üzerinde bir barkod bulunur. Bir bilet barkodu ile sadece bir seyirci etkinliğe girebilir. Aynı biletin birden fazla kopyası olması durumunda, tarayıcıya okutulan ilk bilet kabul edilecek, diğer kopyalar geçersiz olacaktır.

Dilerseniz biletinizin çıktısını yazıcıdan alarak etkinliğe gelirken yanınızda getirebilirsiniz.

iTicket IOS ve Android uygulamalarını indirip “Biletlerim” bölümünden tüm siparişlerinizi listeleyebilir, satın aldığınız biletleri uygulama içinden açarak etkinlik girişinde kullanabilirsiniz. Ayrıca, iTicket üyeliğiniz için kullandığınız e-posta adresinize PDF ve telefonunuza SMS olarak gönderilen linke tıklayarak biletinize ulaşabilirsiniz.

Evet, iTicket birden fazla etkinlik için sepetinize bilet ekleyerek satın almanıza olanak sağlar. Lütfen, Sepet sayfasından eklediğiniz tüm biletleri dikkatlice kontrol ediniz.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde ilginizi çeken etkinlikleri, etkinlik görseli üzerinde bulunan kalp işaretine tıklayarak “Favoriler” listenize ekleyebilirsiniz. Böylece siteyi tekrar ziyaret ettiğinizde Favoriler listesine göz atarak ilgilendiğiniz etkinliklere kolayca ulaşırsınız. Etkinlikleri favoriler listenize eklemek için giriş yapmanız gerekir.

iTicket internet sitesi ve mobil uygulamalarında kredi kartı ve banka hesap kartı (debit kart) ile ödeme yapılmaktadır.

Şifrenizi değiştirmek için siteye giriş yaptıktan sonra, “Profil” bölümündeki “Şifre Güncelleme” sekmesini kullanarak yeni şifre oluşturabilirsiniz.

Şifrenizi unutmanız durumunda üye giriş ekranındaki “Şifremi Unuttum” linkine tıklayın. Kayıtlı e-posta adresinize gelen şifre sıfırlama linkini kullanarak şifrenizi yenileyebilirsiniz.

Hesabınıza giriş yaparak “Siparişlerim” bölümünde görebilir ve dilerseniz indirip, basabilirsiniz.

İTicket internet sitesi, İTicket mobil uygulaması ve İTicket ürün ve hizmetlerinin satışa sunulduğu diğer fiziksel ve dijital mecralar üzerinden satın alınan biletler için müşterilerin cayma hakkı bulunmamakta olup, satın alınan biletler iade edilemez. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15 (g) maddesi uyarınca satın alınan biletlere ilişkin müşterinin cayma hakkı bulunmamaktadır. Tüm satışlar kesindir ve iptal edilemez.

Bize müşteri hizmetleri hattımızdan veya [email protected] adresine e-posta yazarak ulaşabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimiz hafta içi 09:30-17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Troy, Visa, Matercard ailesine ait tüm kredi kartları ve banka hesap kartları (debit kart) ile işlem yapılabilmektedir.

İptal olan etkinlik için satın almış olduğunuz biletinizin iadesi için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Bilet bedeliniz işlem yaptığınız karta 10 iş günü içinde iade edilecektir.

Satın aldığınız biletlerin faturası üyeliğinizde kullandığınız e-posta adresine gönderilecektir. Linke tıklayarak faturanıza ulaşabilirsiniz.

Satın alma işleminiz sonrasında size gönderilen SMS mesajında yer alan linke tıklayarak dijital biletinize Kare Kod (QR Kod) formatında ulaşabilirsiniz. Etkinliğe giriş için bu kod yeterli olacaktır.